Dyt. İbrahim Kılıç

2014 yılında beslenme ve diyet alanına gönül veren İbrahim KILIÇ, Lefke Avrupa Üniversitesi ‘Beslenme ve Diyetetik’ bölümünden mezun olmuştur.

Kocaeli İzmit Diyetisyen

Kocaeli İzmit Diyetisyen İbrahim KILIÇ, 2014 yılında Yalova Üniversitesi Gıda Teknolojisi alanında mezun olmuş, 2018 yılında Lefke Avrupa Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur.

Eğitimleri süresi boyunca, AZM Pastane Mamülleri, GURME , Kocaeli Üniversitesi Hastanesi’nde onkoloji, pediatri, nutrisyonel destek, poliklinik ve dahiliye bölümlerinde ve birçok alanında uzman diyetisyenlerin yanında stajlarını tamamlamıştır.

Lisans eğitimi sürecinde çok sayıda eğitim, seminer ve konferanslara katılmıştır.

2018 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın Aile Şube Müdürlüğü “Kocaeli Anne Şehir” projesinde 1.Bölge diyetisyeni olarak görev yapmıştır.

2021 yılında dünya evine giren İbrahim KILIÇ, aynı yıl Kocaeli İzmit Yahyakaptan mahallesindeki “ Diyetisyen İbrahim KILIÇ Sağlıklı Yaşam ve Andülasyon Terapi Merkezi ” nin kurucusu olmuştur

Hizmetler

Besinler ile aranıza mesafe koyarak değil aksine onları doğru şekilde kullanarak bedeninizi kolaylıkla değiştirebileceğinizi öğreneceksiniz

Kilo Kontrolü Ve Zayıflama

Andülasyon Terapi

EMS Teknolojisi

Kocaeli izmit halkına kişiye özel beslenme listelerimizle farkında olmadan diyet yaptırıyoruz. Birlikte hedeflerinize ulaşmanız daha kolay.

Daha fazla enerji, aktif bir metabolizma, iyi bir kan dolaşımı… Günde sadece 15 dakika ile Andulasyon, daha sağlıklı bir yaşam için size destek olur!

Ems teklojisi ile birlikte kişiye bölgesel incelme diyetisyen hizmetini izmit Yahyakaptanda sunmaktayız. Acısız ve hızlı bir teknik ile bölgesel kilolarınızdan kurtularak hedeflerimize ulaşmamız daha kolay. 

Yahya Kaptan GalenPrime

Kocaeli izmit Yahyakaptan mahallesinde GalenPrime iş hanında hizmet veren ofisimiz kat 2 d:207 ‘de bulunmaktadır. 

Copyright by ob 2023. Tüm hakları saklıdır.